Size bir telefon kadar yakınız
0 535 642 15 92
Dil Seçin
trende

Keçiören Nakliyat Şirketi

13.02.2019
1 görüntülenme
Keçiören Nakliyat Şirketi

Ankara Keçiören Nakliyat Şirketi

Sektörün liderliğini eline alan Ankara Keçiören Nakliyat firması tüm ürün modellerini profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Firma taşımcılık noktasında bilgi ve tecrübe sahibi olmakla beraber, tüm yük modellerine özel olarak da uygulama yöntemleri geliştirmektedir.

Özellikle de ev ve ofislerde kullanılan eşyalar, Keçiören Nakliyat Şirketi firması tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Taşımacılık sektöründe genel olarak rutin sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunlar nedeniyle de eşya modellerine zarar gelmekte ve maddi kayıplar ön plana çıkmaktadır.

Ancak Ankara Keçiören evden eve nakliyat firması, gelişmiş tecrübeleri sayesinde her bir yük modelini sadece bilimsel yöntemler ile paketlemekte ve araca yüklemektedir. Firmanın merkezi Ankara’da yer almaktadır. Sevkiyatlar bu merkez üzerinden yönlendirmekte ve Türkiye’nin 81 iline lanse edilmektedir.

ankara keçiören nakliyat şirketi

Ankara Şehir İçi Şehirlerarası Parça Yük Taşımacılığı, Keçiören de Depolama

Ankara Keçiören de Ev Taşıma firması, depolama ve parça yük taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. Parça yüklerin tamamı adreslerden toplanmakta ve firmanın ambar tesislerine getirmektedir. Ayrıca sevkiyattan önce tüm eşyalar paketlenmektedir.

 Keçiören Asansörlü Nakliyat firması bünyesinde bulunan tır ve kamyonlar, ekonomik yakıt tüketimi özelliğine sahiptir. Bu sayede projelerin genel maliyetleri büyük oranda düşürülmektedir. Bu düşüşte müşterilerinin cebine yansıtılmaktadır. Ofisler veya evlerde kullanılmayan eşyalar için depolama hizmeti de veren firma, tüm yükleri muhafaza etmektedir.

 Depolama süresinde de herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Ankara Keçiören evden eve asansörlü nakliyat firması depoları, her ürüne uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Bu alanlarda bulunan raf sistemleri sayesinde de söz konusu eşyalar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Ayrıca firmanın uzman ekipleri, muhafaza edilen eşyaları düzenli olarak sayımlardan geçirmektedir. Hiçbir ürünün kaybolması veya çalınması da söz konusu değildir.

Keçiören Nakliyat Ücretleri

Piyasa şartlarına göre oldukça ekonomik fiyatlar ile hizmet veren  Keçiören Nakliyat Şirketifirması müşterilerine özel çeşitli indirimler gerçekleştirmektedir. Özellikle şehirlerarası nakliyat hizmetleri makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Ankara Keçiören Parça Eşya firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve hemen adresinize teknik destek ekiplerinin gelmesini sağlayabilirsiniz.