Size bir telefon kadar yakınız
0 535 642 15 92
Dil Seçin
trende

Evden Eve Nakliyat Keçiören

12.02.2019
1 görüntülenme
Evden Eve Nakliyat Keçiören

Ankara Keçiören Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Keçiören Nakliyat Ankara

Nakliyat sektörünün lider bir firması konumunda olan Ankara Keçiören Nakliyat, evlerde veya ofislerde kullanılan tüm eşyaları profesyonel bir şekilde paketlemektedir. Paketlenen eşyalar araçlara yüklenmekte ve yeni yaşam alanlarına getirilmektedir.

Firma hizmet verdiği her sektörde maksimum bir şekilde taşıma güvenliğini sağlamaktadır. Özellikle de en ufak bir eşyaya zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır.

keçiören evden eve nakliyeciler

Keçiören Nakliyat firmasının merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Firma tarafından verilen tüm hizmetler bu merkez üzerinden yönlendirilmektedir.

Ayrıca Türkiye’nin 81 iline de araç desteğinde bulunulmaktadır. Ankara Keçiören Evden Eve Nakliyat firması tüm yük modellerine özel olarak uygulama yöntemleri geliştirmektedir. Zira firma, ofis, banka ve kurumsal taşımacılık gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

ankara keçiören asansörlü nakliyat

Keçiören Nakliyat Taşıma Aşamaları ;

Ankara Keçiören Nakliyat nasıl bir taşıma işlemi yapacağını önceden planlar ve bu dogrultuda haraket eder.

Eğer taşınma işlemi Keçiören Asansörlü Nakliyat işlemi ile yapılacak ise önceden yer tespiti yaparak asansörlün kurulacağı yerin tespitini yaparız.

Daha sonra ilk olarak ev icerisindeki marangozluk işleri profesyonel marangoz elemanımız tarafınca sökme islemi gerçekleşir, daha sonra ambalajlanacak eşyaları özel patpat laylonlarımız yardımı ile ambalajlanmasını sağlarız Dolap , çamaşır makınası , koltuk takımı ,yatak vb. malzemelrinizi büyük bir titizlikle ambalajlamasını gerçekleştiryor daha sonra araç icine indirmersini sağlıyoruz. Ufak tefek kolili ve poşekli eşyalarınızında araç içine indirimini sağlıyoruz.

Eşya içerisine indirimi sağladığınız eşyalarınızın istifini gerçekleştirdikten sonra yeni adresinize kurulumunu gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz.

Keçiören Nakliyat , Araç İçi Ve Özelikleri Ebati , Kargo Taşıma Şirketi

Taşıma güvenliğinin sağlanabilmesi için teknolojik araçlar ile hizmet veren firma, her yüke özel araç tedarik etmektedir. Ankara Keçiören evden eve nakliyat taşıma bünyesinde bulunan tüm araçlar, teknik ve güvenlik açısından zengin donanımlara sahiptir. Firma personelleri tüm araçları düzenli zaman dilimlerinde bakımlardan geçirmektedir.

Bu sayede taşıma sırasında araçların arıza verme riski ortadan kaldırılmaktadır. Keçiören Şehir İçi Nakliye firmasının tır ve kamyon modelleri, olumsuz hava şartlarında bile taşıma desteği sağlamaktadır.