Size bir telefon kadar yakınız
0 535 642 15 92
Dil Seçin
trende

Keçiören Tepebaşı Nakliyat

26.09.2018
2 görüntülenme
Keçiören Tepebaşı Nakliyat

Keçiören Tuana Nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe ile Ankara’nın hemen hemen her bölgesinde bayısı olan taşımacılık şirketidir.

Ankara keçiören tepebaşı Evden Eve Nakliyat kuruluşumuzdan bu yana sizlere vermiş olduğumuz hizmetler arasında evden eve taşımacılık , keçiören de fuar taşıma , ankara tekstil nakliyesi , eşya depolama , gümrükleme , paketleme , ambalajlama , fabrika taşıma , ofis taşıma ve piyono taşıma gibi Evden eve kentten kente evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Geniş referans ağımız ve işi gerektirdiği araç ve elemanlarımız ile kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktayız. Ulaştırma bakanlığı tarafından tarafımıza verilmiş K3 yetki belgesi ile taşımacılık yapmaktayız.

Keçiören Tepebaşı Ev Taşıma firmamız Evinize gelen ekip tarafından mobilyalar, Beyaz Eşyalar ve Elektirik, Elektronik eşyalarınızın profosyonelce demontajını yapıp ; eşyalarınıza herhangi bir çarpma veya olumsuzluklara karşı doğabilecek zararları önlemesi için ambalajının yapılması, eşyaların araçlara taşınırken işini bilen şahıslarca dikkatlice taşınması ve evden eve taşıma’ya uygun araçlara gerekli özen gösterilerek istif yapılması.

Taşınılacak eve eşyaların boşaltılması esnasında’da aynı hassasiyet gösterilmeli ve uzma

keçiören tepebaşı nakliyat

n marangoz ve ustalar tarafında molbilyalar , beyaz eşyalar ve varsa elektrik elektronik tipi eşyalarınızın montajı yapılmalıdır. Kısaca Evden Eve Taşıma izahı budur. Yani yeni evinize geldiğinizde taşınma işi size yük olmamalı ve eşyalarınız sağlıklı bir şekilde kurulumu yapılıp teslim edilmelidir.

Asansörlü şehir dışı evden eve nakliyat , Tepebaşı Evden Eve taşımacılık da bir numaralı şirketler arasında yer almaktadır. Keçiören Asansörlü evden eve taşımacılık sistemlerini Ankara’da ilk uygulayan firmalardan olmanın gururuyla Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık araçlarımız sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli taşıma imkanı sunmaktayız.

Keçiörende Nakliyeciler , Evden Eve Nakliyat Ankara Firması , Ankara Tepebaşı Taşıma Şirketleri , Keçiören Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Parça Eşya Nakliyesi Ankara

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.