Size bir telefon kadar yakınız
0 535 642 15 92
Dil Seçin
trende

Keçiören Subayevleri Nakliyat

21.09.2018
1 görüntülenme
Keçiören Subayevleri Nakliyat

Ankara Keçiören Subayevleri Nakliyat Evinize gelen ekip tarafından mobilyalar, Beyaz Eşyalar ve Elektirik, Elektronik eşyalarınızın profosyonelce demontajını yapıp ; eşyalarınıza herhangi bir çarpma veya olumsuzluklara karşı doğabilecek zararları önlemesi için ambalajının yapılması, eşyaların araçlara taşınırken işini bilen şahıslarca dikkatlice taşınması ve evden eve taşıma’ya uygun araçlara gerekli özen gösterilerek istif yapılması.

Taşınılacak eve eşyaların boşaltılması esnasında’da aynı hassasiyet gösterilmeli ve uzman marangoz ve ustalar tarafında molbilyalar , beyaz eşyalar ve varsa elektrik elektronik tipi eşyalarınızın montajı yapılmalıdır. Kısaca Evden Eve Taşıma izahı budur. Yani yeni evinize geldiğinizde taşınma işi size yük olmamalı ve eşyalarınız sağlıklı bir şekilde kurulumu yapılıp teslim edilmelidir.

keçiören subayevleri nakliyat

Biz Subayevleri Evden Eve Asansörlü Nakliyat olarak tüm müşterilerimize bu hizmeti en hasaplı şekilde vermenın gururunu yaşıyoruz. Bu bağlamda tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayıp beyaz eşya ve mobilyalarınızın sökümünü yapıyor ve bu eşyalarında paketlenmesini gerçekleştiriyoruz. Bunun içinse ekstra bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Ankara Keçiören Subayevleri Ev Taşıma işlemlerinde firmamız size daha güvenli taşımacılık hizmeti sunabilmek için tüm taşıma işlemlerinde sigortalı taşıma yapar.

Keçiören Tuana Nakliyat Olarak Subayevleri Evden Eve Asansörlü Ambalajlı Sigortalı Şehir içi Şehirlerarası Ev Taşımanızı Gerçekleştirmeye Devam Ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.