Size bir telefon kadar yakınız
0 535 642 15 92
Dil Seçin
trende

Keçiören Atapark Nakliyat

20.09.2018
1 görüntülenme
Keçiören Atapark Nakliyat

Ankara’nın tüm bölgelerinde siz değerli müşterilerine ayrıcalıklı taşımacılık hizmeti sunan Ankara Keçiören Atapark Nakliyat firması siz değerli müşterilerine kusursuz bir taşınma sürecini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde sunabilmenin amacındadır.

Tüm eşyalarınızı profesyonel ve tecrübeli personel kadrosu eşliğinde büyük bir titizlikle toparlayan Ankara Keçiören Nakliyat firması, taşımacılık hizmetinin en önemli bölümlerinden olan eşya paketleme hizmetini de sizlere sağlar.

Teknolojinin son ürünü kaliteli eşya paketleme malzemeleri ile siz değerli müşterilerinin eşyalarını ambalajlayarak koruma altına alan Atapark Ev Taşıma Nakliyat firması bu alanda da sektörün lider firmasıdır.

Sayısız taşımacılık hizmetini profesyonel düzeyde kusursuz bir şekilde hayata geçiren Keçiören Atapark Asansörlü Ev Taşıma firması siz değerli müşterilerinin daima ilk tercihi konumundadır.

Keçiören Aktepe Nakliyat

Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır.

Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.

Keçiören Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır.

Asansörlerimiz 16 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir.

Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı işinde uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaktadır.

 

Keçiören de Taşıma Atapark Evden Eve Asansörlü Taşıma Şirketi Parça Eşya Komple Ev Eşyası Taşımacılığı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.