Size bir telefon kadar yakınız
0 535 642 15 92
Dil Seçin
trende

Büro Ofis Taşıma

Anasayfa » Büro Ofis Taşıma

Ofis nakliyesi artık daha da kolay; günümüz yeniliklerinden yararlanamanın vaktidir. Keçiören nakliyat olarak birçok ofis taşıma işlemi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Firmamız çalıştırdığı profesyonel elemanlar ile kaliteli titiz vegüvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız Ankara Keçiören Evden Eve Nakliyat tarafından gönderilen eksperi eşyalarınızı detaylı bir incelemeden geçirdikten sonra ve belirlenen fiyat teklifi kabul edildikten sonra firmamız gerekli malzeme, eleman, araç ve sigorta bedelini belirleyip taşıma işleminizi herhangi bir sorun yaratılmadan taşınmasınmasını sağlanacaktır.

Taşınma öncesinde ve sonrasında vereceğimiz hizmetlerde fiyatımıza dahildir. Ofis taşıma işlemleri ile ilgili daha fazla detay almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

ankara keçiören nakliyat ofis taşıma

Ofis taşımada uyguladığımız adımlar aşşağıdaki gibidir.

  • Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
  • Mobilyalar taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajlanır.
  • Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
  • Monte ve demonte gerektiren mobilyalar marangozlarımız tarafından aynı gün içerisinde yapılır.
  • Büro eşyalarınız yeni yerinizde sizin istediğiniz dizaynda elemanlarımız tarafından yerleştirilir.

Ankara Keçiören Nakliyat olarak, söz konusu ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı olduğunda taşımacılık hizmetine konu olan. tüm iş yeri gereçlerinizi deneyimli ekibimizle sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Siz de büronuzu, ofisinizi ya da iş yerinizi taşıyacaksanız firmamızdan öncelikli teklif almanız menfaatinize olacaktır.