Size bir telefon kadar yakınız
0 535 642 15 92
Dil Seçin
trende

Ankara Tunalı Asansörlü Nakliyat

02.04.2019
577 görüntülenme
Ankara Tunalı Asansörlü Nakliyat

Ankara Tunalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması İndirimli Fiyatlar 

Ankara Tunalı’da yaşayıp yakın zamanda taşınmayı düşünüyorsanız eminiz ki sürekli iyi bir nakliyat firması arıyorsunuzdur. Eşyalarınıza zarar vermeyip sizi mağdur etmeyecek bir firma bulmanın çok zor olduğunu biliyoruz.ankara tunalı evden eve nakliyat

Ama artık Tunalı Asansörlü Nakliyat sayesinde güvenilir bir firma bulmak çok kolay. Firmamız yılların tecrübesiyle Ankara’da bir numaralı nakliyat şirketidir. Tunalı şehir içi nakliyat bütün müşterilerini memnun etmek amacıyla her gün daha fazla çalışmaktadır.

Ankara Tunalı  Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Tunalı  Nakliyat sizler için nakliyat konusundaki en yeni gelişmeleri takip ediyor. Sizlere sunduğumuz hizmetler:

Tunalı asansörlü nakliyat
Tunalı sigortalı nakliyat
Tunalı nakliyat eşya paketleme
Tunalı nakliyat eşya söküm ve montajı

Tunalı  asansörlü taşıma; eşyalarınızı taşırken nakliyat için geliştirilmiş özel bir asansör kullanır. Eşyalarınız tek tek kapılardan geçip merdivenlerden geçmek zorunda kalmaz. Dışarıdan bir asansörle taşınır. Bu sayede eşyanın taşınırken çarpma riski önlenmiş olur. Üstelik bu işlem Tunalı Nakliyat tarafından kaçıncı katta olursanız olun yapılır.

Ankara Tunalı  Sigortalı Taşıma

Tunalı sigortalı taşıma; taşınmasını istediğiniz bütün eşyaları sigortalar. Bu sayede elinizde olmayan sebeplerle taşınırken oluşabilecek bütün hasarlar için bir güvenceniz olur. Eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Tunalı Nakliyat sizi mağdur etmemek için asansörden sigortaya kadar her şeyi düşünür.
Ayrıca Tunalı Nakliyat çalışanları beyaz eşya gibi kolay hasarlanan eşyalarınızı ayrıntılı bir şekilde paketler. Evinizde sökülmesi gereken mobilyalar varsa bunları sökerek nakleder ve nakil sonucunda yeni evinizde istediğiniz odada o mobilyaları yeniden kurar. Böylelikle hem taşınma hem eşya montajı için ayrı firmalarla görüşmemiş olursunuz.

ankara tunali asansorlu nakliyat

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.