Size bir telefon kadar yakınız
0 535 642 15 92
Dil Seçin
trende

Ankara Akyurt Asansörlü Nakliyat

31.03.2019
567 görüntülenme
Ankara Akyurt Asansörlü Nakliyat

Ankara Akyurt Asansölü Nakliyat Şirketi Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet 

ankara-akyurt-evden-eve-nakliyat

 

Ankara  Akyurt Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Fiyatları Ne kadar 

Ankara  Akyurt  Nakliyat Ankara’ da tüm Türkiye geneline  tüm  vilayetten diğer illere komple ve parsel  eşya taşıma hizmetini sunmaktadır.

Ankara  Akyurt  Asansörlü Ev Taşıma işi , zahmeti, zahmetli olduğu kadar da zor bir iştir. Çalışıp emeklerle çalışıp kazandığımız eşyalarımızı profesyonel ve işinin uzmanı olan firmalara taşıtırmalısınız.

Biz Akyurt Asansörlü nakliyat olarak bunun bilincindeyiz sizin ve eşyalarınızın değerini biliyoruz.

Gerek taşınma öncesi gerekse taşınma sonrası verdiğimşz kaliteli hizmet sayesinde bu işin uzmanı olduğumuzu her seferinde ispatliyoruz.

Ankara  Akyurt Asansörlü Evden eve taşıma hizmetimizi kısaca anlatacak olursak Eşya sahibi ile ön görüşme yapan firmamız yetkilisi müşterisiyle eşya tespiti yapmak için belirlediği randevu saatinde eşyaların bulunduğu eve bizzat gelerek ekpertizini yaptıktan sonra bir program hazırlar , bu programda tespiti yapılan eşyaların kalitesi yoğunluğu ve diğer kriterlere göre gerekli araç ekipman , kamyon , personel , ambalaj malzemeleri ve alet adevetlerini hazır bulundurur.

 Belirlenen taşıma günü ve saatinde aracımız ve ekipmanımız adresde olur.

Eşya sahibi daha önce özel eşyalarını toplamış ve kaldırmış olursa ekibimiz daha rahat çalışabilir.

Önce küçük eşyalarınız ( Bardak , tabak , biblo , avize vb ) toplanıp sarılır ve malzemelerimizin içine konur.

Demonte edilmesi gerek eşyalar ( mobilya ve beyaz eşyalar gibi ) demonte edilir ve ambalajlanır. Koltuk ve yataklarınız daha önce kulanılmamış streçlerle sarılır. Bir taraftan da paketlemesi ve ambalajı yapılan eşyalar , kamyona yüklenmeye başlar yükleme işi bittikten sonra son konturoller yapılır ve araç haraket eder.

Yeni adrese gelindiğinde eşyalar dikkatli bir şekilde yüklemeyi yapan elemanlar tarafından indilmeye başlanır. Eşyaların boşaltma işi devam ederken firma elemanları montajı olacak eşyaların montajını yaparak işi tamamlamıs olur. evden eve taşımacılık kesinlikle hafife alınacak bir iş değildir bizde bu iş de uzman ekibimiz profesyonel kandromuz ile size en iyi hizmeti sunmaktadır.

ankara-akyurt-asansorlu-nakliyat

 

Keçiören Nakliyat Ankara’nın tüm semtlerine ve mahallerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Sadece ev taşımacılığı değil işyeri ,fuar ,fabrika , atölye , ofis nakliyatinda da firmamız keçiören evden eve taşımacılık profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

 

Ankara Akyurt evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin parça eşyalarını evinizden aliyor istediğiniz adrese teslimat sağlıyor.

Bu hizmetimiz her ay içinde haftalik olarak Türkiye il sınırları içerisinde parça eşya nakliyesinin organizasyonu yapmaktadır.

 En hesaplı fiyatlar ile tam zamanında güvenilir parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Bu hizmetimiz sayesinde yüksek taşıma maliyetleri ortadan kaldırmış olacak ve size ekstra çıkan masrafların önüne geçmiş olacağını düşümekteyiz.

Sorunsuz güvenli bir parça eşya taşıma hizmeti almak için firmamızı terçih edebilirsiniz.

 

Kaliteli ve güneilir bir şekilde Ankara evden eve nakliyat firmaları  arasında en tecrübeli firma olan Akyurt asansörlü evden eve Nakliyat sigortalı marangozlu ambalajlı lüks taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmatadır.

Yenilikçi vizyonumuz ve her zaman teknolojik çalışmaları yakından takip ederek yılların vermiş olduğu nakliyat tercübelerini teknolojiye entegre ediyoruz.

Bu doğrultuda sektörümüzde asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamıs taşıma süreci içerisinde hızlı , güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizin öncüsü olmaya devam etmektedir.

 

Ankara Akyurt Evden eve taşımacılık , büyüyen ve gelişen dünyaya orantılı olarak kendiliğinden oluşan ve bir çok kültürün ortak problemi olan taşımayı ortadan kaldırmak adına oluşmul bir sektördür.

Daha önceleri insanlar için oldukca sıkıntılı ve yorucu bir süreç olan taşınmayı sonlandıran ve bir devrim olarak görülen evden eve nakliyat ile sizler hiç bir şeye el sürmezsiniz.

Tüm eşyalarınız sizlerin önünde düzenli, sistemli ve nerdeyse sizden daha özenli çalişma ile toplanır , paketlenir , taşınır ve yeni yerleşim yerinize yerleştirilir.

Bir çok insan kimi zaman iş nedeni ile kimi zamanda farki sebepler ile yaşam merkezlerini değiştirmek zorunda kalmaktadır.

Tam bu noktada hizmet veren firmamız Keçiören Evden Eve Asansörlü Taşımacılık olarak alacığınız hizmet ile bu sıkıntılı süreçten hem yorulmadan hem de sıfır risk ile eşyalarınızı yeni yaşam alanınıza nakttirebiliyorsunuz.

 

Ambalajlama ve paketleme işi nakliyat işleminin en önemli bülümüdür. Burada taşınacak eştaların niteliklerine göre eşyaları darbelere karşı koruyacak uygun ambaljlama ve paketleme işleminin yapılması gerekir.

Taşıma işlemi gerçekleştirileceği zaman paketleme , ambalajlama ve kolileme işlemini taşıma işi yapan nakliyat firmasının elemanları yapabilirler.

Taşınacak eşyanın niteliğine ve büyüklüğüne göre uygun ambajlama yömtemi seçilir. ambalajlama yapılırken eşyanın cinsine göre kalın karton koliler , balon naylon streç bataniye ve mobilyalarda iz bırakmayan bantlar kulanılır.

 Kiristal ve cam eşyalar için kalın karton kutular ya da variller kulanılabilir.

Taşıms şirketi cam eşyaları önce özel bir kağıtla sararak daha sonra paketleme yaparlar. Büyük ayna cam için özel sandıklar kulanılabilirler.

 

Ankara Akyurt Nakliye Hizmetlerimiz

Ankara Akyurt Evden Eve Nakliyat

Ankara Akyurt Parça Taşıma

Ankara Akyurt Havaalanı Uçaktan Mal Alma

Ankara Akyurt Parsiyel Taşıma

Ankara Akyurt Eşya Depolama

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.